Competition's winners

ІХ  МІЖНАРОДНИЙ  КОНКУРС  МОЛОДИХ  ПІАНІСТІВ  ПАМ`ЯТІ  ВОЛОДИМИРА  ГОРОВИЦЯ

ІХ-th   INTERNATIONAL COMPETITION  FOR  YOUNG  PIANISTS  IN  MEMORY  OF  VLADIMIR  HOROWITZ   

 

Переможці  конкурсу                                                                                  Competition's winners

 

 СЕРЕДНЯ ГРУПА                                                                                           Intermediate  group

  

 

/

за жеребку-ванням

distribution

by lots

У ч а с н и к

P a r t i c i p a n t

НАГОРОДА

Award

1.         

9

Кутузов Олександр Російська Федерація

Kutuzov Alexandr Russian Federation

Звання лауреата I премії

Золота медаль

Title Laureate of the Ist Prize

Gold medal

2.         

16

Ємельянов Костянтин Російська  Федерація

Emelyanov Konstantin Russian Federation

Звання лауреата II премії

Срібна медаль

Title Laureate of the IInd Prize

Silver medal

3.         

6

Хомякова Катерина Україна

Khomiakova Kateryna Ukraine

Звання лауреата III премії

Бронзова медаль

Title Laureate of the IIIrd Prize

Bronze medal

 

4.         

18

Маслов Віктор Російська Федерація

Maslov Victor Russian Federation

Звання лауреата ІVпремії

 

Title Laureate of the IVrd Prize

 

5.         

1

Кустас Марія Російська Федерація

Kustas Maria

Russian Federation

Звання лауреата V премії

Title Laureate of the Vth Prize

 

6.         

17

Чум Мань Шань Китай

Chum Man Shan China

Звання лауреата VІ премії

Title Laureate of the VІth Prize

 

 

СТАРША  ГРУПА                                                                                                                      Senior  group 

 

 

/

за жеребку-ванням

distribution

by lots

У ч а с н и к

P a r t i c i p a n t

НАГОРОДА

Award

7.         

36

Сінчук Олександр Російська Федерація   

Sinchuk Alexander Russian Federation

Звання лауреата I премії

Золота медаль

Title Laureate of the Ist Prize

Gold medal

8.         

22

Медведєв Микола Російська Федерація

Medvedev Nikolay Russian Federation

Звання лауреата II премії

Срібна медаль

Title Laureate of the IInd Prize

Silver medal

9.         

20

Чхартішвілі Кетеван Грузія

Chkhartishvili Ketevan Georgia

Звання лауреата III премії

Бронзова медаль

Title Laureate of the IIIrd Prize

Bronze medal

 

10.      

17

Шафран Тетяна Україна

Shafran Tetiana Ukraine

Звання лауреата ІV премії

 

Title Laureate of the IVrd Prize

 

11.      

7

Качнов Павло Україна

Kachnov Pavlo Ukraine

Звання лауреата V премії

Title Laureate of the Vth Prize

 

12.      

30

Саєнко Данило Україна

Saienko Danylo Ukraine

Звання лауреата VІ премії

Title Laureate of the VІth Prize

 

 

     

 

 




© 1997-2007, Horowitz Competition, All rights reserved.