Performance ІI Round

 

ІХ  Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті володимира горовиця

ІХ-th  International competition  for  young pianists in memory of Vladimir horowitz

 

 ПОРЯДОК  ВИСТУПІВ                                                   PERFORMANCE

 IІ тур                                                                                 ІI  Round

 

 15 червня  2012 р.                                                         June,  15   2012

  

Середня  група                                               Intermediate  group

  

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

by  lots

 

Учасник

Participant

1.

 

 

 

10.00 - 12.20

1

Кустас Марія   11.05.1995,  Російська Федерація

Kustas Maria  11.05.1995,   Russian Federation

2.

4

Асланов Аслан   23.02.1994,  Азербайджан

Aslanov Aslan  23.02.1994, Azerbaijan          

3.

5

Лю Хао  19.11.1995,   Китай

Liu Hao    19.11.1995,   China

4.

6

Хомякова Катерина    04.11.1996,  Україна

Khomiakova Kateryna    04.11.1996,  Ukraine

 

 

старша  група                                                          senior  group

  

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

by  lots

 

Учасник

Participant

1.           

 

 

16.00 - 18.15

 

5

Гумінюк Станіслав Україна

Guminiuk Stanislav Ukraine

2.           

6

Товстуха Костянтин Україна

Tovstukha Konstiantyn Ukraine

3.           

7

Качнов Павло Україна

Kachnov Pavlo Ukraine

   

16 червня  2012 р.                                             June,  16  2012

  

Середня  група                                      Intermediate  group

  

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

by  lots

 

Учасник

Participant

1.

 

 

 

10.00 - 12.20

 

8

Гу Юньхань   05.11.1996,  Китай

Gu Yunhan    05.11.1996,   China   

2.

9

Кутузов Олександр   18.11.1996, Російська Федерація

Kutuzov Alexandr     18.11.1996,  Russian Federation

3.

12

Гварамадзе Вероніка     23.11.1995,  Україна

Gvaramadze Veronika    23.11.1995,   Ukraine

4.

13

Терент'єва  Єлизавета  09.12.1994,    Латвія

Terentjeva  Jelizaveta   09.12.1994,   Latvia

  

старша  група                                                          senior  group

  

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

by  lots

 

Учасник

Participant

1.

 

 

 

16.00 - 18.15

 

11

Ткачов Михайло Україна

Tkachov Mykhailo Ukraine

 2.

13

Півненко Дмитро Україна

Pivnenko Dmytro Ukraine

3.

16

Костюкевич Тетяна Білорусь

Kastsiukevich Tatsiana Belarus

 

4.

18.45 - 20.15

17

Шафран Тетяна Україна

Shafran Tetiana Ukraine

5.

20

Чхартішвілі Кетеван Грузія

Chkhartishvili Ketevan Georgia



17 червня  2012 р.                                             June,  17  2012

  

Середня  група                                      Intermediate  group

  

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

by  lots

 

Учасник

Participant

1.

 

 

10.00 - 12.20

 

 

15

Лі Юемен   19.09.1996,   Китай

Li Yuemeng  19.09.1996,  Сhina

2.

16

Ємельянов Костянтин   20.01.1994, Російська Федерація

Emelyanov Konstantin    20.01.1994, Russian Federation

3.

17

Чум Мань Шань   02.07.1998,   Китай

Chum Man Shan    02.07.1998,  China     

4.

18

Маслов Віктор   02.02.1997,   Російська Федерація

Maslov Victor   02.02.1997,   Russian Federation

  

старша  група                                                          senior  group

  

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

by  lots

 

Учасник

Participant

1.

 

 

16.00 - 18.15

 

22

Медведєв Микола Російська Федершація

Medvedev Nikolay Russian Federation

 2.

23

Накая Саяка Японія

Nakaya Sayaka Japan

3.

25

Кудіна Світлана Російська Федерація

Kudina Svetlana Russian Federation

 

4.

18.45 - 20.15

27

Морозов Микита Російська Федерація

Morozov Nikita Russian Federation

5.

29

Брокаль Жюльєн Франція

Brocal Julien France

    

18 червня  2012 р.                                             June,  18  2012

  

старша  група                                        senior  group

  

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

by  lots

 

Учасник

Participant

1.

 

10.00 - 11.30

 

30

Саєнко Данило Україна

Saienko Danylo Ukraine

2.

35

Фреццотті Мартіна Італія

Frezzotti Martina Italy

3.

 

 

11.50 - 13.20

 

 

36

Сінчук Олександр Російська Федерація

Sinchuk Alexander Russian Federation

4.

39

Гуллотта Джузеппе Італія

Gullotta Guiseppe Italy

 

 




© 1997-2007, Horowitz Competition, All rights reserved.