Performance I Round

 

ІХ  Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті володимира горовиця

ІХ-th  International competition  for  young pianists in memory of Vladimir horowitz

 

ПОРЯДОК  ВИСТУПІВ                                                       PERFORMANCE

тур                                                                                     I  Round

 

09 червня  2012р.                                                June09   2012

 

Середня  група                                                                                   Intermediate  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.           

 

10.3011.30

 

1

Кустас Марія   11.05.1995,  Російська Федерація

Kustas Maria  11.05.1995,   Russian Federation

2.           

2

Мокрицький Владислав   06.12.1995,  Україна

Mokrytskyi Vladyslav  06.12.1995,  Ukraine        

3.           

 

12.00 – 13.00

3

Сє Тяньцзянь   27.10.1997,   Китай

Xie Tianjan   25.05.1997,  Сhina

4.           

4

Асланов Аслан   23.02.1994,  Азербайджан

Aslanov Aslan  23.02.1994, Azerbaijan          

 

старша  група                                                                                  senior  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.           

 

 

16.00 – 18.20

1

Гав’юк Олена    18.04.1990,    Україна

Gaviuk Olena     18.04.1990,   Ukraine                                        

2.           

2

Христенко Станіслав     24.05.1984,     Україна

Khristenko Stanislav      24.05.1984,    Ukraine                                        

3.           

4

Басюк Роман   13.07.1987,    Україна

Basiuk Roman     13.07.1987,    Ukraine                                        

4.           

5

Гумінюк Станіслав     03.09.1991,    Україна

Guminiuk Stanislav      03.09.1991,    Ukraine                                        

 

 

10 червня  2012р.                                                June10  2012

 

Середня  група                                                                                   Intermediate  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

  1.  

 

 

10.00 – 11.30

 

5

Лю Хао  19.11.1995,   Китай

Liu Hao    19.11.1995,   China

  1.  

6

Хомякова Катерина    04.11.1996,  Україна

Khomiakova Kateryna    04.11.1996,  Ukraine

  1.  

7

Чуб Максим    29.07.1996,  Україна

Chub Maksym   29.07.1996,  Ukraine

 

старша  група                                                                                  senior  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.           

 

11.50 – 13.00

6

Товстуха Костянтин    09.08.1990,    Україна

Tovstukha Konstiantyn     09.08.1990,   Ukraine                                        

2.           

7

Качнов Павло    22.07.1986,    Україна

Kachnov Pavlo   22.07.1986,   Ukraine                                        

3.           

 

 

 

16.0017.45

8

Де Падуя Джуліо  15.05.1986,  Італія

De Padova Giulio    15.05.1986,   Italy                  

4.           

9

Іванов Андрій   19.05.1990,     Білорусь

Ivanov Andrey    19.05.1990,    Belarus

5.           

11

Ткачов Михайло      26.05.1990,    Україна

Tkachov Mykhailo    26.05.1990,    Ukraine

6.           

 

18.1519.25

12

Григор’єв Олексій    29.03.1989,   Російська Федерація

Grigoryev Alexey        29.03.1989,   Russian Federation                   

7.           

13

Півненко Дмитро   14.02.1988,    Україна

Pivnenko   Dmytro    14.02.1988,     Ukraine                                        

 

 

11 червня  2012р.                                                June11   2012

 

Середня  група                                                                                   Intermediate  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

  1.  

 

 

10.00 – 11.30

 

8

Гу Юньхань   05.11.1996,  Китай

Gu Yunhan    05.11.1996,   China   

  1.  

9

Кутузов Олександр   18.11.1996, Російська Федерація

Kutuzov Alexandr     18.11.1996,  Russian Federation

  1.  

10

Страпцане Анна    10.12.1993,   Латвія

Strapcāne Anna   10.12.1993,   Latvia       

 

старша  група                                                                                  senior  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.           

 

11.50 – 13.00

14

Рукомойніков   Валентин  15.10.1989,    Україна

Rukomoinikov Valentyn       15.10.1989,   Ukraine                                        

2.           

15

Імаізумі Киохеі   03.03.1992,     Японія

Imaizumi Kyohei  03.03.1992,     Japan    

3.           

 

 

 

16.00 17.45

16

Костюкевич Тетяна   09.12.1992,    Білорусь

Kastsiukevich Tatsiana    09.12.1992,    Belarus

4.           

17

Шафран Тетяна   26.02.1989,    Україна

Shafran Tetiana      26.02.1989,    Ukraine                                        

5.           

18

Чве Джин А     20.11.1981,     Південна Корея

Choi Jin Ah      20.11.1981,      South Korea   

6.           

 

18.1519.25

19

Кондус Антон     25.12.1988,    Україна

Kondus Anton       25.12.1988,    Ukraine                                      

7.           

20

Чхартішвілі Кетеван   15.12.1988,     Грузія

Chkhartishvili Ketevan    15.12.1988,     Georgia 

                              

 

12 червня  2012р.                                                June12   2012

 

Середня  група                                                                                   Intermediate  group

 

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

  1.  

 

 

 

10.00 – 11.30

 

11

Попіль Маркіян   20.12.1995,   Україна

Popil Markiyan   20.12.1995,  Ukraine

  1.  

12

Гварамадзе Вероніка     23.11.1995,  Україна

Gvaramadze Veronika    23.11.1995,   Ukraine

  1.  

13

Терент’єва  Єлизавета  09.12.1994,    Латвія

Terentjeva  Jelizaveta   09.12.1994,   Latvia

 

старша  група                                                                                  senior  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.          

 

11.50 – 13.00

22

Медведєв Микола    12.09.1986,     Російська Федерація

Medvedev Nikolay    12.09.1986,     Russian Federation                   

2.          

23

Накая Саяка    05.05.1993,    Японія

Nakaya Sayaka  05.05.1993,   Japan    

3.          

 

 

 

16.0017.45

24

Яжі Ібрагим      19.11.1984,   Російська Федерація

Yazhi Ibragim     19.11.1984,   Russian Federation                   

4.          

25

Кудіна Світлана      06.04.1984,     Російська Федерація

Kudina Svetlana     



© 1997-2007, Horowitz Competition, All rights reserved.