УКР | ENG





Partners and Friends





Sponsors



General Media Partners





Partners



Main Media Partners




Official Media Partners




Media Partner









MEMBER OF











Newsroom

XІ International Competition for Young Pianasts in Memory of Vladimir Horowitz Competition, Performance in Junior and Intermediate Groups

24.04.2016


ПОРЯДОК  В?СТУПІВ                                      PERFORMANCE
Київський Будинок вчених                            
Kyiv Building of the Academicians
Національної академії
наук                            of the National Academy of Sciences України                                                             of Ukraine 
вул. Володимирська, 45-А)                           (Volodymyrska str., 45-A)

МОЛОДША ГРУПА                                                                 JUNIOR GROUP    Iтур                                                                                         І Round
26 квітня   2016 р.                                                                 April, 26 2016

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

Учасник

 

Participant

  1.  

 

 

12.30-14.00

 

1

Владимиров Лев (Україна)

Vladymyrov Lev (Ukraine)

  1.  

2

Іваницький Марк (Україна)

Ivanytsky Mark (Ukraine)

  1.  

3

Семикрас Дмитро (Україна)

Semykras Dmytro (Ukraine)

  1.  

4

Рожественна Олена (Україна)

Rozhestvenna Olena (Ukraine)

 



СЕРЕДНЯ ГРУПА                                                                    INTERMADIATE  GROUP

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

Учасник

 

Participant

  1.  

 

 

16.00-17.30

 

1

Ратю Емануель (Німеччина)

Ratiu Emanuel (Germany)

  1.  

2

Чень Ваньчуань (Китай)

Chen Wanchuan  (China)

  1.  

3

Канке Олексій (Україна)

Kanke Oleksiy (Ukraine)

  1.  

 

17.45-19.00

 

4

Гольцман Бен (Ізраїль)

Holzman Ben   (Israel)

  1.  

5

Радевські Джордже (Сербія)

Radevski Djorje  (Serbia)

ПОРЯДОК  В?СТУПІВ                                      PERFORMANCE
Київський Будинок вчених                            
Kyiv Building of the Academicians
Національної академії
наук                            of the National Academy of Sciences України                                                             of Ukraine 
вул. Володимирська, 45-А)                           (Volodymyrska str., 45-A)

МОЛОДША ГРУПА                                                                  JUNIOR GROUP    Iтур                                                                                          І Round
27 квітня   2016 р.                                                                  April, 27 2016

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.          

 

 

 

 

10.00-12.15

 

5

Хе Цзінью (Китай)

He Jinyu  (China)

2.          

6

Бурдальов  Максим (Україна)

Burdalіov Maksym (Ukraine)

3.          

8

Заїка   Аліса (Україна)

Zaika Alisa (Ukraine)

4.          

9

Лао Жуй Сi (Китай)

Lao Rui Si (China)

5.          

10

Пінаєва Уляна (Україна)

Pinaieva Uliana (Ukraine)

6.          

11

Федюрко Роман (Україна)

Fediurko Roman (Ukraine)

 

Перерва

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.      

 

12.30-13.20

 

12

Макарова  Олександра (Україна)

Makarova Oleksandra (Ukraine)

2.      

13

Мацієвська Марія (Україна)

Matsiievska Maria (Ukraine)

 

СЕРЕДНЯ ГРУПА                                                                                            INTERMEDIATE GROUP

 

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

Учасник

 

Participant

1.          

 

 

16.00-18.10

 

6

Чорнейко Анастасія  (Україна)

Chorneiko Anastasia (Ukraine)

2.          

7

Овчаренко Ілля  (Україна)

Ovcharenko Іllia (Ukraine)

3.          

8

Курилко Катерина  (Україна)

Kurylko Kateryna (Ukraine)

4.          

9

Шапіро Валерія (Україна)

Shapiro Valeria (Ukraine)

 

ПОРЯДОК  В?СТУПІВ                                      PERFORMANCE
Київський Будинок вчених                            
Kyiv Building of the Academicians
Національної академії
наук                            of the National Academy of Sciences України                                                             of Ukraine 
вул. Володимирська, 45-А)                           (Volodymyrska str., 45-A)

МОЛОДША ГРУПА                                                                  JUNIOR GROUP    Iтур                                                                                          І Round
28 квітня   2016 р.                                                                  April, 28 2016

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.          

 

 

10.00-11.20

 

14

Без'язична Світлана (Україна)

Beziazychna Svitlana (Ukraine)

2.          

15

Мирошниченко Микола (Україна)

Myroshnychenko Mykola (Ukraine)

3.          

17

Ріналді Кейтлен (Австралія)

Rinaldy Caitlan (Australia)

СЕРЕДНЯ ГРУПА                                              INTERMEDIATE GROUP
І тур
                                                                 І Round
28 квітня 2016                                                 April, 28 2016

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

Учасник

 

Participant

1.       

 

 

12.00-14.00

 

10

Шелудякова Світлана  (Україна)

Sheludiakova Svitlana (Ukraine)

2.       

12

Пеліванова Рената  (Україна)

Pelivanova Renata (Ukraine)

3.       

14

Крстіч Павле (Сербія-Австрія)

Krstic Pavle  (Serbia-Austria)

4.       

15

Стойчева Марія-Десіслава (Болгарія)

Stoycheva Maria-Desislava (Bulgaria)





© 1997-2007, Horowitz Competition, All rights reserved.