УКР | ENG





Partners and Friends





Sponsors



General Media Partners





Partners



Main Media Partners




Official Media Partners




Media Partner









MEMBER OF











Newsroom

Participants of "Horowitz-Debut" Group of XII International Competition for Young Pianists in Memory of Vladimir Horowitz

18.04.2018


ГРУПА "ГОРОВИЦЬ-ДЕБЮТ"                                                                               "HOROWITZ-DEBUT" GROUP
«D» ADVANCED 19.04.2018

№ з/п

 

№ за жеребкуванням
№ distribution
by lots

Учасник

Participant

 

1.          

1

Трусова Кароліна (Україна) 

Trusova Karolina (Ukraine)

2.          

2

Мітряну Ангєліна (Україна) 

Mitrianu Anhielina (Ukraine)

3.          

3

Макарова Олександра (Україна) 

Makarova Oleksandra (Ukraine)

4.          

4

Холодков Андрій (Україна) 

Kholodkov Andrii (Ukraine)

5.          

5

Кущ Дмитро (Україна)

Kushch Dmytro (Ukraine)

6.          

6

Варченко Софія (Україна)

Varchenko Sofiia (Ukraine)

7.          

7

Пташник Олександр (Молдова) 

Ptasnic Alexandr (Moldova)

8.          

8

Кабірова Біата (Білорусь)

Kabirova Biata (Belarus)

9.          

10

Козяк Ганна (Україна)

Koziak Hanna (Ukraine)

10.       

11

Хотянович Софья (Білорусь)

Khotianovych Sofia (Belarus)

11.       

12

Віницький Іван (Україна)

Vinytskyi Ivan (Ukraine)

12.       

13

Таран Георгій (Україна) 

Taran Heorhii (Ukraine)

13.       

15

Одоладов Тимофій (Україна) 

Odoladov Tymofii (Ukraine)

14.       

16

Серебрякова Еліна (Україна) 

Serebriakova Elina (Ukraine)

15.       

17

Єрмак Михайло (Україна)

Yermak Mykhailo (Ukraine)

 «A»  ELEMENTARY 20.04.2018

№ з/п

 

№ за жеребкуванням № distribution
by lots

Учасник

Participant

 

1.         

1

Холмстром Еріка Ніколь (Україна)

Holmstrom Erika Nicole (Ukraine)

2.         

2

Басиста Олександра (Україна)

Basysta Oleksandra (Ukraine)

3.         

3

Федюрко Олександр (Україна)

Fediurko Oleksandr (Ukraine)

4.         

4

Нескорожена Софія (Україна)

Neskorozhena Sofiia (Ukraine)

5.         

5

Волошин Дмитро (Україна)

Voloshyn Dmytro (Ukraine)

6.         

6

Кабірова Біата (Білорусь)

Kabirova Biata (Belarus)

7.         

7

Дячкіна Марія (Україна)

Diachkina Mariia (Ukraine)

8.         

8

Сулима Даніель (Україна)

Sulyma Daniel (Ukraine)

9.         

9

Варченко Софія (Україна)

Varchenko Sofiia (Ukraine)

10.      

10

Хань Сіні (Китай)

Han Xinyi (China)

11.      

11

Глущенко Лук'ян (Україна)

Hlushchenko Lukian (Ukraine)

12.      

12

Гребньова Кира (Україна)

Hrebnova Kyra (Ukraine)

13.      

13

Кислицька Анна (Україна)

Kyslytska Anna (Ukraine)

14.      

15

Заходякін Андрій (Україна)

Zakhodiakin Andrii (Ukraine)

15.      

16

Єрух Артем (Україна)

Yerukh Artem (Ukraine)

16.      

17

Мітряну Ангєліна (Україна)

Mitrianu Anhielina (Ukraine)

17.      

18

Козачек Катерина (Україна)

Kozachek Kateryna (Ukraine)

 «B»  ELEMENTARY 21.04.2018

№ з/п

 

№ за жеребкуванням
№ distribution
by lots

Учасник

Participant

 

1.          

1

Соловйова Анастасiя (Україна

Soloviova Anastasiia (Ukraine)

2.          

2

Холмстром Еріка Ніколь (Україна)

Holmstrom Erika Nicole (Ukraine)

3.          

3

Грабар Катерина (Україна)

Hrabar Kateryna (Ukraine)

4.          

4

Авалян Крістіна (Україна)

Avalian Kristina (Ukraine)

5.          

5

Дубровін Олександр (Україна)

Dubrovin Oleksandr (Ukraine)

6.          

6

Комісарова Анна (Україна)

Komisarova Anna (Ukraine)

7.          

7

Овдійчук Станіслава (Україна)

Ovdiichuk Stanislava (Ukraine)

8.          

8

Мішкурова Софія (Україна)

Mishkurova Sofiia (Ukraine)

9.          

9

Хань Сіні (Китай)

Han Xinyi (China)

10.       

10

Єрошенко Єва (Україна)

Yeroshenko Yeva (Ukraine)

11.       

11

Стогнушенко Діана (Україна)

Stohnushenko Diana (Ukraine)

12.       

12

Михелєва Марія (Україна)

Mykhelieva Mariia (Ukraine)

13.       

13

Басиста Олександра (Україна)

Basysta Oleksandra (Ukraine)

14.       

14

Палилюлько Богдан (Україна)

Palyliulko Bohdan (Ukraine)

15.       

16

Віницький Іван (Україна)

Vinytskyi Ivan (Ukraine)

16.       

17

Козяк Ганна (Україна)

Koziak Hanna (Ukraine)

17.       

18

Лавріненко Юлія (Україна)

Lavrinenko Yuliia (Ukraine)

18.       

19

Сухановська Марина (Україна)

Sukhanovska Maryna (Ukraine)

19.       

21

Демченко Владислав (Україна)

Demchenko Vladyslav (Ukraine)

20.       

22

Пташник Александр (Республіка Молдова)

Ptasnic Alexandr (Republic of Moldova)

21.       

23

Карапетян Софія (Україна)

Karapetian Sofiia (Ukraine)

22.       

24

Пчелінцева Адріана (Україна)

Pchelintseva Adriana (Ukraine)

23.       

25

Кабірова Біата (Білорусь)

Kabirova Biata (Belarus)

24.       

26

Пірч Кирило (Україна)

Pirch Kyrylo (Ukraine)

 «C»  ADVANCED 22.04.2018

№ з/п

 

№ за жеребкуванням
№ distribution
by lots

Учасник

Participant

 

1.         

1

Примаченко Марія (Україна)

Prymachenko Mariia (Ukraine)

2.         

3

Фесик Назарій (Україна)  

Fesyk Nazarii (Ukraine)

3.         

4

Без'язична Світлана (Україна)

Beziazychna Svitlana (Ukraine)

4.         

6

Маресьєв Михайло (Україна)

Maresiev Mykhailo (Ukraine)

5.         

7

Федюрко Олександр (Україна)

Fediurko Oleksandr (Ukraine)

6.         

8

Андрієв Даніїл (Україна)

Andriiev Daniil (Ukraine)

7.         

9

Холодков Андрій (Україна) 

Kholodkov Andrii (Ukraine)

8.         

10

Єрмак Михайло (Україна)

Yermak Mykhailo (Ukraine)

9.         

11

Павлишен Артем (Україна)

Pavlyshen Artem (Ukraine)

10.      

12

Покидайло Маргарита (Україна)

Pokydailo Marharyta (Ukraine)

11.      

13

Телешова Юлія (Україна)

Teleshova Yuliia (Ukraine)

12.      

15

Кущ Дмитро (Україна)

Kushch Dmytro (Ukraine)

13.      

16

Дзвінківський Олександр (Україна)

Dzvinkovskyi Oleksandr (Ukraine)

14.      

17

Рябошапка Єлизавета (Україна)

Riaboshapka Yelizaveta (Ukraine)

15.      

18

Крюкова Марія (Україна)

Kriukova Mariia (Ukraine)

 

 

 



© 1997-2007, Horowitz Competition, All rights reserved.