УКР | ENG





Partners and Friends





Sponsors



General Media Partners





Partners



Main Media Partners




Official Media Partners




Media Partner









MEMBER OF









Newsroom

Order of Performances of XII INternational Competition for Young Pianists in Memory of Vladimir Horowitz

18.04.2018


ПОРЯДОК  ВИСТУПІВ                                           PERFORMANCE 

 Київський Будинок вчених                                                  Kyiv Building of the Academicians

Національної академії наук України                                     of the National Academy of Sciences of Ukraine

 (вул. Володимирська, 45-А)                                                                             (Volodymyrska str., 45-A) 

19 квітня  2018 р.                                                   April,  19  2018 

"Горовиць-Дебют"                                                  "Horowitz-Debut"

 НОМІНАЦІЯ "D"                                                      NOMINATION  "D  

№№

з/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкув.

Distribution 

by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.                  

10.00 - 12.00

1

Трусова Кароліна (Україна) 

Trusova Karolina (Ukraine)

2.                  

2

Мітряну Ангєліна (Україна) 

Mitrianu Anhielina (Ukraine)

3.                  

3

Макарова Олександра (Україна) 

Makarova Oleksandra (Ukraine)

4.                  

4

Холодков Андрій (Україна) 

Kholodkov Andrii (Ukraine)

5.                  

5

Кущ Дмитро (Україна)

Kushch Dmytro (Ukraine)

6.                  

6

Варченко Софія (Україна)

Varchenko Sofiia (Ukraine)

7.                  

7

Пташник Олександр (Молдова) 

Ptasnic Alexandr (Moldova)

8.                  

8

Кабірова Біата (Білорусь)

Kabirova Biata (Belarus)

9.                  

10

Козяк Ганна (Україна)

Koziak Hanna (Ukraine)

10.              

11

Хотянович Софья (Білорусь)

Khotianovych Sofia (Belarus)

11.              

12

Віницький Іван (Україна)

Vinytskyi Ivan (Ukraine)

12.              

13

Таран Георгій (Україна) 

Taran Heorhii (Ukraine)

                                                                             Перерва 

13.              

12.30 - 13.00

15

Одоладов Тимофій (Україна) 

Odoladov Tymofii (Ukraine)

14.              

16

Серебрякова Еліна (Україна) 

Serebriakova Elina (Ukraine)

15.              

17

Єрмак Михайло (Україна)

Yermak Mykhailo (Ukraine)

МОЛОДША ГРУПА                                                               JUNIOR GROUP

І тур                                                                                              І Round 

№№

з/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкув.

Distribution 

by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.                  

17.00 - 19.00

1

Терлецький Богдан (Україна)

Terletskyi Bohdan (Ukraine)

2.                  

2

Бао Цзесінь (Китай)

Bao Zexin (China)

3.                  

3

Небаба Анна (Україна)

Nebaba Anna (Ukraine)

4.                  

4

Лі Тянью (Китай)

Li Tianyou (China)

5.                  

5

Лю Яньань (Китай)

Liu Yanan (China)

 20 квітня  2018 р.                                                    April,  20  2018 

"Горовиць-Дебют"                                                  "Horowitz-Debut"

НОМІНАЦІЯ "А"                                                       NOMINATION  "А" 

№№

з/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкув.

Distribution 

by  lots

 

Учасник

     

Participant

1.                  

10.00 - 12.15

1

Холмстром Еріка Ніколь (Україна)

Holmstrom Erika Nicole (Ukraine)

2.                  

2

Басиста Олександра (Україна)

Basysta Oleksandra (Ukraine)

3.                  

3

Федюрко Олександр (Україна)

Fediurko Oleksandr (Ukraine)

4.                  

4

Нескорожена Софія (Україна)

Neskorozhena Sofiia (Ukraine)

5.                  

5

Волошин Дмитро (Україна)

Voloshyn Dmytro (Ukraine)

6.                  

6

Кабірова Біата (Білорусь)

Kabirova Biata (Belarus)

7.                  

7

Дячкіна Марія (Україна)

Diachkina Mariia (Ukraine)

8.                  

8

Сулима Даніель (Україна)

Sulyma Daniel (Ukraine)

9.                  

9

Варченко Софія (Україна)

Varchenko Sofiia (Ukraine)

10.              

10

Хань Сіні (Китай)

Han Xinyi (China)

11.              

11

Глущенко Лук'ян (Україна)

Hlushchenko Lukian (Ukraine)

12.              

12

Гребньова Кира (Україна)

Hrebnova Kyra (Ukraine)

                                                                            Перерва

13.              

12.45 - 14.00

13

Кислицька Анна (Україна)

Kyslytska Anna (Ukraine)

14.              

15

Заходякін Андрій (Україна)

Zakhodiakin Andrii (Ukraine)

15.              

16

Єрух Артем (Україна)

Yerukh Artem (Ukraine)

16.              

17

Мітряну Ангєліна (Україна)

Mitrianu Anhielina (Ukraine)

17.              

18

Козачек Катерина (Україна)

Kozachek Kateryna (Ukraine)

МОЛОДША ГРУПА                                                                      JUNIOR GROUP

І тур                                                                          І Round 

№№

з/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкув.

Distribution 

by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.                  

16.30 - 17.50

6

Пун Рай Ю (Австралія)

Pung Rae Yue (Australia)

2.                  

7

Дудник Дар'я (Україна)

Dudnyk Daria (Ukraine)

3.                  

8

Чан Шенцзя (Китай)

Chang Shengjia (China)

4.                  

9

Зіньковська Марта (Україна)

Zinkovska Marta (Ukraine)

5.                  

 

18.30 - 19.30

10

Вей Кецзя (Китай)

Wei Kejia (China)

6.                  

12

Жолобова Софія (Україна)

Zholobova Sofiia (Ukraine)

7.                  

13

Волошин Богдан (Україна)

Voloshyn Bohdan (Ukraine)


21 квітня  2018 р.                                                         April,  21  2018 " 

Горовиць-Дебют"                                                       "Horowitz-Debut"

НОМІНАЦІЯ "B"                                                           NOMINATION  "B"

 

№№

з/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребк.

Distribut 

by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.                  

09.30 - 12.15

1

Соловйова Анастасiя (Україна)

Soloviova Anastasiia (Ukraine)

2.                  

2

Холмстром Еріка Ніколь (Україна)

Holmstrom Erika Nicole (Ukraine)

3.                  

3

Грабар Катерина (Україна)

Hrabar Kateryna (Ukraine)

4.                  

4

Авалян Крістіна (Україна)

Avalian Kristina (Ukraine)

5.                  

5

Дубровін Олександр (Україна)

Dubrovin Oleksandr (Ukraine)

6.                  

6

Комісарова Анна (Україна)

Komisarova Anna (Ukraine)

7.                  

7

Овдійчук Станіслава (Україна)

Ovdiichuk Stanislava (Ukraine)

8.                  

8

Мішкурова Софія (Україна)

Mishkurova Sofiia (Ukraine)

9.                  

9

Хань Сіні (Китай)

Han Xinyi (China)

10.              

10

Єрошенко Єва (Україна)

Yeroshenko Yeva (Ukraine)

                                                                                Перерва 

11.              

12.45 - 15.00

11

Стогнушенко Діана (Україна)

Stohnushenko Diana (Ukraine)

12.              

12

Михелєва Марія (Україна)

Mykhelieva Mariia (Ukraine)

13.              

13

Басиста Олександра (Україна)

Basysta Oleksandra (Ukraine)

14.              

14

Палилюлько Богдан (Україна)

Palyliulko Bohdan (Ukraine)

15.              

16

Віницький Іван (Україна)

Vinytskyi Ivan (Ukraine)

16.              

17

Козяк Ганна (Україна)

Koziak Hanna (Ukraine)

17.              

18

Лавріненко Юлія (Україна)

Lavrinenko Yuliia (Ukraine)

18.              

19

Сухановська Марина (Україна)

Sukhanovska Maryna (Ukraine)

                                                                    Перерва 

19.              

16.30-18.00

21

Демченко Владислав (Україна)        

Demchenko Vladyslav (Ukraine)

20.              

22

Пташник Александр (Респуб. Молдова)

Ptasnic Alexandr (Repub. of Moldova)

21.              

23

Карапетян Софія (Україна)

Karapetian Sofiia (Ukraine)

22.              

24

Пчелінцева Адріана (Україна)

Pchelintseva Adriana (Ukraine)

23.              

25

Кабірова Біата (Білорусь)

Kabirova Biata (Belarus)

24.              

26

Пірч Кирило (Україна)

Pirch Kyrylo (Ukraine)

МОЛОДША ГРУПА                                                                      JUNIOR GROUP

І тур                                                                               І Round 

№№

з/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жереб.

Distrib 

by  lots

Учасник

 

Participant

1.                  

 

19.00 - 19.45

14

Макарова Олександра (Україна)

Makarova Oleksandra (Ukraine)

2.                  

15

Плєшакова Марія-Луіза (Україна)

Plieshakova Mariia-Luiza (Ukraine)

 22 квітня  2018 р.                                                    April,  22  2018 

"Горовиць-Дебют"                                                   "Horowitz-Debut"

  НОМІНАЦІЯ "C"                                                       NOMINATION  "C"  

№№

з/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкув.

Distribution 

by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.                  

09.30 - 11.45

1

Примаченко Марія (Україна)

Prymachenko Mariia (Ukraine)

2.                  

3

Фесик Назарій (Україна) 

Fesyk Nazarii (Ukraine)

3.                  

4

Без'язична Світлана (Україна)

Beziazychna Svitlana (Ukraine)

4.                  

6

Маресьєв Михайло (Україна)

Maresiev Mykhailo (Ukraine)

5.                  

7

Федюрко Олександр (Україна)

Fediurko Oleksandr (Ukraine)

6.                  

8

Андрієв Даніїл (Україна)

Andriiev Daniil (Ukraine)

                                                                         Перерва 

7.                  

12.15 - 14.30

9

Холодков Андрій (Україна) 

Kholodkov Andrii (Ukraine)

8.                  

10

Єрмак Михайло (Україна)

Yermak Mykhailo (Ukraine)

9.                  

11

Павлишен Артем (Україна)

Pavlyshen Artem (Ukraine)

10.              

12

Покидайло Маргарита (Україна)

Pokydailo Marharyta (Ukraine)

11.              

13

Телешова Юлія (Україна)

Teleshova Yuliia (Ukraine)

12.              

15

Кущ Дмитро (Україна)

Kushch Dmytro (Ukraine)

                                                                                Перерва 

13.              

16.00-17.15

16

Дзвінківський Олександр (Україна)

Dzvinkovskyi Oleksandr (Ukraine)

14.              

17

Рябошапка Єлизавета (Україна)

Riaboshapka Yelizaveta (Ukraine)

15.              

18

Крюкова Марія (Україна)

Kriukova Mariia (Ukraine)

МОЛОДША ГРУПА                                                                    JUNIOR GROUP
І тур                                                                           І Round 

№№

з/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкув.

Distribution 

by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.                  

 

18.00 - 18.45

16

Шадрина Айрис (Білорусь)

Shadryna Airys (Belarus)

2.                  

17

Лі Чжесян (Китай)

Li Zhexiang (China)

 



© 1997-2007, Horowitz Competition, All rights reserved.