УКР | ENG





Partners and Friends





Sponsors



General Media Partners





Partners



Main Media Partners




Official Media Partners




Media Partner









MEMBER OF











Newsroom

Order of Performances of II Round in Intermadiate Group of XII International Competition in Memory of Vladimir Horowitz

19.04.2019


ПОРЯДОК ВИСТУПІВ                                                                              ORDER OF PERFORMANCES

Київський Будинок вчених                                                              Kyiv House of Scientists
Національної академії
наук                                                            of NAS of Ukraine
України                                                                                        

(вул. Володимирська, 45-А)                                 
                             (Volodymyrska str., 45-A)
СЕРЕДНЯ ГРУПА                                                                                      INTERMEDIATE  GROUP

ІI ТУР                                                                                    II ROUND

20   квітня   2019 р.                                April,  20,   2019

№№

п/п

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

Учасник

 

Participant

1.

10.00-11.45

2

Капелюшник Ноа, Ізраїль    

Kapelyushnik Noa,  Israel 

2.

4

Юй Хай Лунь, Канада                             

Yu Hai Lun, Canada 

3.

5

Мацієвська Марія, Україна   

Matsiievska Mariia, Ukraine

 

 

4.

12.15-14.00

6

Кравець Дмитро, Україна             

Kravets Dmytro, Ukraine 

5.

9

Ху Тяньке, КНР                                  

Hu Tianke, PRC

6.

12

Овчаренко Ілля, Україна       

Ovcharenko Illia, Ukraine 

 

 

7.

16.30-18.15

15

Ріналді Кейтлен, Австралія           

Rinaldy Caitlan, Australia 

8.

16

Сюй Шанцзюнь, КНР                                

Xu Shangjun, PRC

9.

20

Лі Яньчжоу, КНР

Li Yanzhuo, PRC

 21   квітня   2019 р.                                April,  21,   2019

№№

п/п

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

Учасник

 

Participant

1.

10.00-11.45

21

Чжоу Ноа, Велика Британія              

Zhou Noah, United Kingdom 

2.

23

Семикрас Дмитро, Україна        

Semykras Dmytro, Ukraine 

3.

24

Ранальді Давіде, Італія                   

Ranaldi Davide, Italy 

 

 



© 1997-2007, Horowitz Competition, All rights reserved.