УКР | ENG





Partners and Friends





Sponsors



General Media Partners





Partners



Main Media Partners




Official Media Partners




Media Partner









MEMBER OF











Newsroom

Order of Performances of XII International Competition in Memory of Vladimir Horowitz

16.04.2019


ПОРЯДОК ВИСТУПІВ                                                                              ORDER OF PERFORMANCEs

Київський Будинок вчених                                                          Kyiv House of Scientists
Національної академії
наук                                                        of NAS of Ukraine
України                                                                                    

(вул. Володимирська, 45-А)                                 
                             (Volodymyrska str., 45-A)
СЕРЕДНЯ ГРУПА                                                                                      NTERMEDIATE  GROUP

І ТУР                                                                                    I ROUND

17   квітня   2019 р.                                        April, 17,   2019

№№

п/п

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.      

10.30-12.00

1

Габрук Анна, Україна                            

Habruk Anna, Ukraine 

2.      

2

Капелюшник Ноа, Ізраїль    

Kapelyushnik Noa,  Israel 

3.      

3

Толстов Михайло, Україна             

Tolstov Mykhailo, Ukraine 

 

 

4.      

12.30-14.00

4

Юй Хай Лунь, Канада                              

Yu Hai Lun, Canada 

5.      

5

Мацієвська Марія, Україна   

Matsiievska Mariia, Ukraine

6.      

6

Кравець Дмитро, Україна             

Kravets Dmytro, Ukraine 

 

 

7.      

17.00-18.30

7

Лян Жунжун, КНР                              

Liang Rongrong, PRC

8.      

8

Терещенко Артем, Україна

Tereshchenko Artem, Ukraine 

9.      

9

Ху Тяньке, КНР                                  

Hu Tianke, PRC

          

18   квітня   2019 р.                                           April, 18,   2019

№№

п/п

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

Учасник

 

Participant

1.                

10.00-11.30

10

Аревшатян Шушан, Вірменія                 

Arevshatyan Shushan, Armenia

2.                

11

Іваницький Марк, Україна       

Ivanytskyi Mark, Ukraine 

3.                

12

Овчаренко Ілля, Україна       

Ovcharenko Illia, Ukraine 

 

 

4.                

12.00-13.30

13

Лі Тянью,  КНР

Li Tianyou, PRC

5.                

14

Боговська Рузана, Україна                     

Bohovska Ruzana, Ukraine 

6.                

15

Ріналді Кейтлен, Австралія           

Rinaldy Caitlan, Australia 

 

 

7.                

16.00-18.00

16

Сюй Шанцзюнь, КНР                                

Xu Shangjun, PRC

8.                

17

Чен Шеньє, КНР                                

Cheng Shengy, PRC

9.                

18

Лучков Олександр,Україна

Luchkov Oleksandr, Ukraine 

10.             

19

Колдовська Яель, Ізраїль        

Koldovsky Yael,  Israel

19   квітня   2019 р.                                                April, 19,   2019

№№

п/п

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.                

10.00-11.30

20

Лі Яньчжоу, КНР

Li Yanzhuo, PRC

2.                

21

Чжоу Ноа, Велика Британія              

Zhou Noah, United Kingdom 

3.                

22

Сюй Цзисун, КНР                                    

Xu Zisong, PRC

 

 

4.                

12.00-13.15

23

Семикрас Дмитро, Україна        

Semykras Dmytro, Ukraine 

5.                

24

Ранальді Давіде, Італія                   

Ranaldi Davide, Italy 





© 1997-2007, Horowitz Competition, All rights reserved.