УКР | ENG





Partners and Friends





Sponsors



General Media Partners





Partners



Main Media Partners




Official Media Partners




Media Partner









MEMBER OF









Newsroom

Order of Reahersals of XII International Competition for Young Pianists in Memory of Vladimir Horowitz

18.04.2018


ПОРЯДОК РЕПЕТИЦІЙ                                  REAHERSALS
Київський Будинок вчених              
                    Kyiv Building of the Academicians
Національної академіїнаук України                    
of the National Academy of SciencesofUkraine
(вул. Володимирська, 45-А)                               
(Volodymyrska str., 45-A)
18 квітня  2018 р.              
                             April, 18 2018
МОЛОДША ГРУПА                                                 JUNIOR GROUP
І тур                                                                   І Round

№№

п/п

Час

Time

№за жереб.

Distrib.  by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.       

15.30-15.40

1

ТерлецькийБогдан(Україна)

TerletskyiBohdan(Ukraine)

2.       

15.40-15.50

2

БаоЦзесінь(Китай)

BaoZexin(China)

3.       

15.50-16.00

3

НебабаАнна(Україна)

Nebaba Anna (Ukraine)

4.       

16.00-16.10

4

ЛіТянью(Китай)

Li Tianyou(China)

5.       

16.10-16.20

5

ЛюЯньань(Китай)

Liu Yanan(China)

19 квітня  2018 р.                                             April, 19 2018
МОЛОДША ГРУПА                                                 JUNIOR GROUP
І тур                                                                   І Round

№№

п/п

Час

Time

за жереб.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.       

14.00-14.10

6

ПунРай Ю (Австралія)

Pung Rae Yue(Australia)

2.       

14.10-14.20

7

ДудникДар'я(Україна)

DudnykDaria(Ukraine)

3.       

14.20-14.30

8

ЧанШенцзя(Китай)

Chang Shengjia(China)

4.       

14.30-14.40

9

ЗіньковськаМарта(Україна)

Zinkovska Marta (Ukraine)

5.       

14.40-14.50

10

ВейКецзя(Китай)

Wei Kejia(China)

6.       

14.50-15.00

12

ЖолобоваСофія(Україна)

ZholobovaSofiia(Ukraine)

7.       

15.00-15.10

13

ВолошинБогдан(Україна)

VoloshynBohdan(Ukraine)

20 квітня  2018 р.                                              April, 20 2018
МОЛОДША ГРУПА                                                   JUNIOR GROUP
І тур                                                                     І Round

№№

п/п

Час

Time

за жереб.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.       

14.50-15.00

14

МакароваОлександра(Україна)

MakarovaOleksandra(Ukraine)

2.       

15.00-15.10

15

ПлєшаковаМарія-Луіза

(Україна)

PlieshakovaMariia-Luiza(Ukraine)

21квітня  2018 р.                                                 April, 21 2018
МОЛОДША ГРУПА                                                     JUNIOR GROUP
І тур                                                                       І Round

№№

п/п

Час

Time

за жереб.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

 

Participant

1.       

15.20-15.30

16

ШадринаАйрис(Білорусь)

ShadrynaAirys(Belarus)

2.       

15.30-15.40

17

ЛіЧжесян(Китай)

Li Zhexiang(China)

 

 



© 1997-2007, Horowitz Competition, All rights reserved.