УКР | ENG





Partners and Friends





Sponsors



General Media Partners





Partners



Main Media Partners




Official Media Partners




Media Partner









MEMBER OF









Newsroom

Participants of Round ІI

14.06.2012


ІХ  МІЖНАРОДН?Й КОНКУРС МОЛОД?Х ПІАНІСТІВ ПАМ'ЯТІ ВОЛОД?М?РА ГОРОВ?ЦЯ

ІХ-th  INTERNATIONAL COMPETITION  for  YOUNG PIANISTS in MEMORY of VLADIMIR HOROWITZ

 

  Середня група                                      Intermediate group

   Учасники ІІ туру                        Participants of Round ІІ

 

/

№ за жеребкуванням

 

# distribution

by lots

У ч а с н и к

P a r t i c i p a n t

 

1.       

1

Кустас Марія Російська Федерація

Kustas Maria Russian Federation

2.       

4

Асланов Аслан Азербайджан

Aslanov Aslan Azerbaijan

3.       

5

Лю Хао Китай

Liu Hao China

4.       

6

Хомякова Катерина Україна

Khomiakova Kateryna Ukraine

5.       

8

Гу Юньхань Китай

Gu Yunhan China

6.       

9

Кутузов Олександр Російська Федерація

Kutuzov Alexandr Russian Federation

7.       

12

Гварамадзе Вероніка Україна

Gvaramadze Veronika Ukraine

8.       

13

Терент'єва Єлизавета Латвія

Terentjeva Jelizaveta Latvia

9.       

15

Лі Юемен Китай

Li Yuemeng Сhina

10.  

16

Ємельянов Костянтин Російська  Федерація

Emelyanov Konstantin Russian Federation

11.  

17

Чум Мань Шань Китай

Chum Man Shan China

12.  

18

Маслов Віктор Російська Федерація

Maslov Victor Russian Federation

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

     Старша група                                   Senior group

     Учасники ІІ туру                            Participants of Round ІІ

 

/

 

за жеребкуванням

 

#

 distribution

by lots

Учасник

Рarticipant

1.                   

5

Гумінюк Станіслав Україна

Guminiuk Stanislav Ukraine

2.                   

6

Товстуха Костянтин Україна

Tovstukha Konstiantyn Ukraine

3.                   

7

Качнов Павло Україна

Kachnov Pavlo Ukraine

4.                   

11

Ткачов Михайло Україна

Tkachov Mykhailo Ukraine

5.                   

13

Півненко Дмитро Україна

Pivnenko Dmytro Ukraine

6.                   

16

Костюкевич Тетяна Білорусь

Kastsiukevich Tatsiana Belarus

7.                   

17

Шафран Тетяна Україна

Shafran Tetiana Ukraine

8.                   

20

Чхартішвілі Кетеван Грузія

Chkhartishvili Ketevan Georgia

9.                   

22

Медведєв Микола Російська Федершація

Medvedev Nikolay Russian Federation

10.               

23

Накая Саяка Японія

Nakaya Sayaka Japan

11.               

25

Кудіна Світлана Російська Федерація

Kudina Svetlana Russian Federation

12.               

27

Морозов Микита Російська Федерація

Morozov Nikita Russian Federation

13.               

29

Брокаль Жюльєн Франція

Brocal Julien France

14.               

30

Саєнко Данило Україна

Saienko Danylo Ukraine

15.               

35

Фреццотті Мартіна Італія

Frezzotti Martina Italy

16.               

36

Сінчук Олександр Російська Федерація

Sinchuk Alexander Russian Federation

17.               

39

Гуллотта Джузеппе Італія

Gullotta Guiseppe Italy

 

   



© 1997-2007, Horowitz Competition, All rights reserved.