УКР | ENG





Partners and Friends





Sponsors



General Media Partners





Partners



Main Media Partners




Official Media Partners




Media Partner









MEMBER OF









Newsroom

Performance III Round

18.06.2012


 

ІХ  Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця

ІХ-th  International competition  for  young pianists in memory of Vladimir Horowitz

 

   ІIІ тур                                                                                    ІІI  Round

  19 червня  2012 р.                                                              June,  19   2012

 

 Середня  група                                                                   Intermediate  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

by  lots

 

Учасник

Participant

1.

 

 

17.00 - 18.30

1

Кустас Марія Російська Федерація

Kustas Maria Russian Federation

2.

6

Хомякова Катерина Україна

Khomiakova Kateryna Ukraine

3.

9

Кутузов Олександр Російська Федерація

Kutuzov Alexandr Russian Federation

         

Старша  група                                                        Senior  group

  

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

by  lots

 

Учасник

Participant

1.

 

19.00 - 21.00

7

Качнов Павло Україна

Kachnov Pavlo Ukraine

2.

17

Шафран Тетяна Україна

Shafran Tetiana Ukraine

 

 

 


20 червня  2012 р.                                                               June,  20   2012

 

Середня  група                                                                     Intermediate  group

  

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

by  lots

 

Учасник

Participant

1.

 

 

17.00 - 18.30

16

Ємельянов Костянтин Російська  Федерація

Emelyanov Konstantin Russian Federation

2.

17

Чум Мань Шань Китай

Chum Man Shan China

3.

18

Маслов Віктор Російська Федерація

Maslov Victor Russian Federation

 

 

Старша  група                                                    Senior  group

  

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

by  lots

 

Учасник

Participant

1.

 

19.00 - 21.00

20

Чхартішвілі Кетеван Грузія

Chkhartishvili Ketevan Georgia

2.

22

Медведєв Микола Російська Федерація

Medvedev Nikolay Russian Federation

 

 

21 червня  2012 р.                                                               June,  21   2012

Старша  група                                                                       Senior  group

   

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

by  lots

 

Учасник

Participant

1.

 

17.00 - 19.00

30

Саєнко Данило Україна

Saienko Danylo Ukraine

2.

36

Сінчук Олександр Російська Федерація

Sinchuk Alexander Russian Federation


 

 



© 1997-2007, Horowitz Competition, All rights reserved.