УКР | ENG





Partners and Friends





Sponsors



General Media Partners





Partners



Main Media Partners




Official Media Partners




Media Partner









MEMBER OF









Newsroom

Performance I Round

07.06.2012


ІХ  Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті володимира горовиця

ІХ-th  International competition  for  young pianists in memory of Vladimir horowitz

 

ПОРЯДОК  В?СТУПІВ                                                       PERFORMANCE

тур                                                                                     I  Round

 

09 червня  2012р.                                                June09   2012

 

Середня  група                                                                                   Intermediate  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.           

 

10.3011.30

 

1

Кустас Марія   11.05.1995,  Російська Федерація

Kustas Maria  11.05.1995,   Russian Federation

2.           

2

Мокрицький Владислав   06.12.1995,  Україна

Mokrytskyi Vladyslav  06.12.1995,  Ukraine        

3.           

 

12.00 – 13.00

3

Сє Тяньцзянь   27.10.1997,   Китай

Xie Tianjan   25.05.1997,  Сhina

4.           

4

Асланов Аслан   23.02.1994,  Азербайджан

Aslanov Aslan  23.02.1994, Azerbaijan          

 

старша  група                                                                                  senior  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.           

 

 

16.00 – 18.20

1

Гав’юк Олена    18.04.1990,    Україна

Gaviuk Olena     18.04.1990,   Ukraine                                        

2.           

2

Христенко Станіслав     24.05.1984,     Україна

Khristenko Stanislav      24.05.1984,    Ukraine                                        

3.           

4

Басюк Роман   13.07.1987,    Україна

Basiuk Roman     13.07.1987,    Ukraine                                        

4.           

5

Гумінюк Станіслав     03.09.1991,    Україна

Guminiuk Stanislav      03.09.1991,    Ukraine                                        

 

 

10 червня  2012р.                                                June10  2012

 

Середня  група                                                                                   Intermediate  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

  1.  

 

 

10.00 – 11.30

 

5

Лю Хао  19.11.1995,   Китай

Liu Hao    19.11.1995,   China

  1.  

6

Хомякова Катерина    04.11.1996,  Україна

Khomiakova Kateryna    04.11.1996,  Ukraine

  1.  

7

Чуб Максим    29.07.1996,  Україна

Chub Maksym   29.07.1996,  Ukraine

 

старша  група                                                                                  senior  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.           

 

11.50 – 13.00

6

Товстуха Костянтин    09.08.1990,    Україна

Tovstukha Konstiantyn     09.08.1990,   Ukraine                                        

2.           

7

Качнов Павло    22.07.1986,    Україна

Kachnov Pavlo   22.07.1986,   Ukraine                                        

3.           

 

 

 

16.0017.45

8

Де Падуя Джуліо  15.05.1986,  Італія

De Padova Giulio    15.05.1986,   Italy                  

4.           

9

Іванов Андрій   19.05.1990,     Білорусь

Ivanov Andrey    19.05.1990,    Belarus

5.           

11

Ткачов Михайло      26.05.1990,    Україна

Tkachov Mykhailo    26.05.1990,    Ukraine

6.           

 

18.1519.25

12

Григор’єв Олексій    29.03.1989,   Російська Федерація

Grigoryev Alexey        29.03.1989,   Russian Federation                   

7.           

13

Півненко Дмитро   14.02.1988,    Україна

Pivnenko   Dmytro    14.02.1988,     Ukraine                                        

 

 

11 червня  2012р.                                                June11   2012

 

Середня  група                                                                                   Intermediate  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

  1.  

 

 

10.00 – 11.30

 

8

Гу Юньхань   05.11.1996,  Китай

Gu Yunhan    05.11.1996,   China   

  1.  

9

Кутузов Олександр   18.11.1996, Російська Федерація

Kutuzov Alexandr     18.11.1996,  Russian Federation

  1.  

10

Страпцане Анна    10.12.1993,   Латвія

Strapcāne Anna   10.12.1993,   Latvia       

 

старша  група                                                                                  senior  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.           

 

11.50 – 13.00

14

Рукомойніков   Валентин  15.10.1989,    Україна

Rukomoinikov Valentyn       15.10.1989,   Ukraine                                        

2.           

15

Імаізумі Киохеі   03.03.1992,     Японія

Imaizumi Kyohei  03.03.1992,     Japan    

3.           

 

 

 

16.00 17.45

16

Костюкевич Тетяна   09.12.1992,    Білорусь

Kastsiukevich Tatsiana    09.12.1992,    Belarus

4.           

17

Шафран Тетяна   26.02.1989,    Україна

Shafran Tetiana      26.02.1989,    Ukraine                                        

5.           

18

Чве Джин А     20.11.1981,     Південна Корея

Choi Jin Ah      20.11.1981,      South Korea   

6.           

 

18.1519.25

19

Кондус Антон     25.12.1988,    Україна

Kondus Anton       25.12.1988,    Ukraine                                      

7.           

20

Чхартішвілі Кетеван   15.12.1988,     Грузія

Chkhartishvili Ketevan    15.12.1988,     Georgia 

                              

 

12 червня  2012р.                                                June12   2012

 

Середня  група                                                                                   Intermediate  group

 

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

  1.  

 

 

 

10.00 – 11.30

 

11

Попіль Маркіян   20.12.1995,   Україна

Popil Markiyan   20.12.1995,  Ukraine

  1.  

12

Гварамадзе Вероніка     23.11.1995,  Україна

Gvaramadze Veronika    23.11.1995,   Ukraine

  1.  

13

Терент’єва  Єлизавета  09.12.1994,    Латвія

Terentjeva  Jelizaveta   09.12.1994,   Latvia

 

старша  група                                                                                  senior  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.          

 

11.50 – 13.00

22

Медведєв Микола    12.09.1986,     Російська Федерація

Medvedev Nikolay    12.09.1986,     Russian Federation                   

2.          

23

Накая Саяка    05.05.1993,    Японія

Nakaya Sayaka  05.05.1993,   Japan    

3.          

 

 

 

16.0017.45

24

Яжі Ібрагим      19.11.1984,   Російська Федерація

Yazhi Ibragim     19.11.1984,   Russian Federation                   

4.          

25

Кудіна Світлана      06.04.1984,     Російська Федерація

Kudina Svetlana        06.04.1984,    Russian Federation

5.          

26

Мінгальов Павло     30.06.1988,    Україна

Mingaliov Pavlo    30.06.1988,    Ukraine                                        

6.          

 

18.1519.25

27

Морозов Микита    02.12.1992,    Російська Федерація

Morozov Nikita         02.12.1992,     Russian Federation                    

7.          

29

Брокаль Жюльєн    23.05.1987,     Франція

Brocal Julien   23.05.1987,    France 

 

 

13 червня  2012р.                                                June13   2012

 

Середня  група                                                                                   Intermediate  group

 

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution

 by  lots

 

Учасник

Participant

  1.  

 

 

10.00 – 11.30

 

14

Хань Пейжу 25.05.1997,   Китай

Han Peiru   25.05.1997,  Сhina

  1.  

15

Лі Юемен   19.09.1996,   Китай

Li Yuemeng  19.09.1996,  Сhina

  1.  

16

Ємельянов Костянтин   20.01.1994, Російська Федерація

Emelyanov Konstantin    20.01.1994, Russian Federation

 

старша  група                                                                                  senior  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.           

 

11.50 – 13.00

30

Саєнко Данило      07.02.1991,    Україна

Saienko Danylo      07.02.1991,   Ukraine                                        

2.           

31

Чупахіна Олена      22.04.1986,      Російська Федерація

Chupakhina Elena    22.04.1986,     Russian Federation                   

3.           

 

 

 

16.0017.45

32

Пак Санг У       02.11.1990,      Південна Корея

Park Sang Woo   02.11.1990,     South Korea                              

4.           

33

Зонов Максим     06.06.1986,     Російська Федерація

Zonov Maxim       06.06.1986,     Russian Federation                   

5.           

34

Григорян Овік     01.08.1981,     Російська Федерація

Grigorian Ovik     01.08.1981,    Russian Federation

6.           

 

18.1519.25

35

Фреццотті Мартіна   17.03.1986,   Італія

Frezzotti Martina     17.03.1986,    Italy                  

7.           

36

Сінчук Олександр     27.07.1988,     Російська Федерація

Sinchuk Alexander     27.07.1988,     Russian Federation                   

 

 

14 червня  2012р.                                                 June14   2012

 

Середня  група                                                                                   Intermediate  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.           

 

10.00 – 11.00

17

Чум Мань Шань   02.07.1998,   Китай

Chum Man Shan    02.07.1998,  China     

2.           

18

Маслов Віктор   02.02.1997,   Російська Федерація

Maslov Victor   02.02.1997,   Russian Federation

 

старша  група                                                                                  senior  group

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

№ за жеребкуванням

Distribution 

by  lots

 

Учасник

Participant

1.      

 

16.0017.10

38

Касо Сюзанна        07.10.1987,    Україна

Kaszó Syuzanna     07.10.1987,    Ukraine

2.      

39

Гуллотта Джузеппе    01.08.1981,   Італія

Gullotta Guiseppe     01.08.1981,     Italy                  

 



© 1997-2007, Horowitz Competition, All rights reserved.