УКР | ENG




Партнери та друзі:


Головний партнер



Спонсори



Партнери :



Генеральний інформаційний партнер



Офіційний інформаційний партнер



Інформаційні партнери








ЧЛЕНИ:











Музичні новини

ХІ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця. Порядок виступів у Старшій групі

17.04.2017


 

ХІ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті Bолодимира Горовиця

ХІ-th  International Competition  for  Young Pianists in Memory of Vladimir Horowitz

ПОРЯДОК  ВИСТУПІВ                                                          PERFORMANCE

Київський Будинок вчених                                               Kyiv Building of the  Academicians
Національної академії наук                                              of the National Academy of Sciences України                     
of Ukraine (вул.Володимирська, 45-А)                         (Volodymyrska str., 45-A)

 

І тур                                                                                                       І Round

СТАРША ГРУПА                                                                                  Senior GROUP 

18  квітня 2017                                        April, 18  2017

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distributby  lots

 

Учасник

Participant

 

1.               

10.30 - 12.45

1

Бих Ярослав 21.01.1996 Україна

Bykh Yaroslav  21.01.1996 Ukraine

2.               

2

Альберті Максим 11.07.1991 Франція 

Alberti  Maxime 11.07.1991   France

3.               

3

Лойко Олександр 26.01.1993 Україна

Loyko Oleksandr 26.01.1993 Ukraine

4.               

4

Гумінюк Станіслав 03.09.1991 Україна

Guminiuk Stanislav 03.09.1991 Ukraine

               

Перерва
 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

Participant

 

1.               

16.30 - 18.45

5

Товстуха Костянтин  09.08.1990 Україна

Tovstukha Kostiantyn  09.08.1990 Ukraine

2.               

6

Юденко Марія 14.05.1992 Україна

Iudenko Mariia 14.05.1992 Ukraine

3.               

7

Чжао Кайвень  12.09. 2000 Китай

 Zhao Kaiwen 12.09.2000 China

4.               

8

Бакрадзе Ана 27.02.2000 Грузія 

Bakradze Ana 27.02.2000 Georgia

               

 19  квітня 2017                                            April, 19  2017

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

Participant

 

1.               

10.00 - 12.15

9

Лоран-Гранпре Франк 19.10.1991 Франція

Laurent-Grandpré  Franck 19.10.1991  France

2.               

10

Дядюра Катерина 29.07.1988 Україна

Diadiura Kateryna 29.07.1988 Ukraine

3.               

11

Леонов Олександр 12.07.1996 Україна

 Leonov Oleksandr 12.07.1996 Ukraine

4.               

12

Бобильова Анфіса 18.02.1992 Україна

Bobyliova Anfisa 18.02.1992 Ukraine

               

Перерва

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

Participant

1.

12.30 - 13.40

 

13

Чубак Діана 29.09.1995 Україна

Chubak Diana 29.09.1995 Ukraine

2.

14

Лінник Денис 17.11.1995 Республіка Білорусь

Linnyk Denys  17.11.1995  Republic of Belarus

 

Перерва

1.

16.00 - 18.15

15

Хомякова Катерина 04.11.1996 Україна

Khomiakova Kateryna  04.11.1996 Ukraine

2.

16

Народицьки Александра 05.04.1995 Ізраїль
Naroditsky Alexandra
05.04.1995  Israel

3.

17

Котис Василь 27.09.1984 Україна

Kotys Vasyl  27.09.1984 Ukrainе

4.

18

Шевченко Алiна 18.09.1995 Україна

Shevchenko Alina 18.09.1995 Ukraine

 

20  квітня 2017                                              April, 20  2017

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

Participant

 

1.               

10.00 - 12.15

19

Нистад Ларс Фредрік 06.12.1991 Норвегія

Nystad Lars Fredrik 06.12.1991 Norway

2.               

20

Чоні Дмитро 31.08.1993 Україна

Choni Dmytro 31.08.1993 Ukraine

3.               

21

Валентієв Валентин 07.05.1985 Україна

Valentiyev Valentin 07.05.1985  Ukraine

4.               

22

Кім Джунхі 27.07.1990 Південна Корея

Kim Junhee   27.07.1990 South Korea

               

Перерва 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

 

Учасник

Participant

1.

 

12.30 - 13.40

23

Стукалов Андрій 24.03.1987 Російська Федерація

 Stukalov Andrey 24.03.1987 Russian Federation

2.

24

Лань Байчао 30.10. 1995 Китай                    

Lan Baichao 30.10.1995.  China

 

 

 

 

 

 

 

 

 



© 1997-2007, Конкурс Горовиця, всі права захищені.
is sildenafil illegal in australia how much does generic viagra cost in canada canada pharmacy no prescription cialis discount cialis online canada cialis achat en ligne canada levitra for sale in canada cialis pricing in canada