УКР | ENG




Партнери та друзі:


Головний партнер



Спонсори



Партнери :



Генеральний інформаційний партнер



Офіційний інформаційний партнер



Інформаційні партнери








ЧЛЕНИ:











Музичні новини

ХІ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця у Старшій групі. Порядок виступів (ІІ тур)

20.04.2017


 

ХІ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті Bолодимира Горовиця

ХІ-th  International Competition  for  Young Pianists in Memory of Vladimir Horowitz

ПОРЯДОК  ВИСТУПІВ                                                          PERFORMANCE  

Колонний зал Національної                                             Column Hall of National

філармонії України                                                            Philharmonic of Ukraine

(Володимирський узвіз, 2)                                              (Volodymyrskyi uzviz, 2)

СТАРША ГРУПА                                                                  Senior GROUP

ІІ ТУР                                                                                     ІІ ROUND

21   квітня 2017                                                 April,  21  2017

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance


за жеребк.

Distribut.  by  lots

         Учасник

         Participant

1.

 

11.00 - 12.30

4

Гумінюк Станіслав 03.09.1991 Україна

Guminiuk Stanislav 03.09.1991 Ukraine

2.

7

Чжао Кайвень  12.09. 2000 Китай

 Zhao Kaiwen 12.09.2000 China

Перерва

    1.

13.00 - 14.40

8

Бакрадзе Ана 27.02.2000 Грузія  

Bakradze Ana 27.02.2000 Georgia

    2.

11

Леонов Олександр 12.07.1996 Україна

 Leonov Oleksandr 12.07.1996 Ukraine

Перерва


    1.

17.00 - 18.30

14

Лінник Денис 17.11.1995 Республіка Білорусь

Linnyk Denys  17.11.1995  Republic of Belarus

    2.

15

Хомякова Катерина 04.11.1996 Україна

Khomiakova Kateryna  04.11.1996 Ukraine

  

ІІ тур                                                             ІІ Round

22   квітня   2017                                          April,  22   2017

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

 

               Учасник

               Participant

1.

 

10.00 - 11.30

17

Котис Василь 27.09.1984 Україна

Kotys Vasyl  27.09.1984 Ukrainе

2.

20

Чоні Дмитро 31.08.1993 Україна

 Choni Dmytro 31.08.1993 Ukraine  

Перерва

 

№№

п/п

Час виступу

Time of

performance

за жеребк.

Distribut.  by  lots

 

                               Учасник

                                Participant

     1.

 

12.00 - 13.40

 

21

Валентієв Валентин 07.05.1985 Україна

Valentiyev Valentin 07.05.1985  Ukraine

     2.

22

Кім Джунхі 27.07.1990 Південна Корея

Kim Junhee   27.07.1990 South Korea

 

Перерва

 

     1.

 

16.00 - 17.30

23

Стукалов Андрій 24.03.1987 Російська Федерація

Stukalov Andrey 24.03.1987 Russian Federation

     2.

24

Лань Байчао 30.10. 1995 Китай                    

Lan Baichao 30.10.1995.  China

 


 

 



© 1997-2007, Конкурс Горовиця, всі права захищені.