УКР | ENG




Партнери та друзі


Головний партнер



Спонсори



Генеральні інформаційні партнери





Партнери



Головні інформаційні партнери




Офіційні інформаційні партнери




Інформаційний партнер


















Музичні новини

Результати кваліфікаційний відбору ХІІ Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця, Старша група, 2020 рік

19.02.2020


АЗЕРБАЙДЖАН   AZERBAIJAN
1. Зейналов Рустем, 19.08.1995
    Zeynalov Rustam, 19.08.1995

БІЛОРУСЬ   BELARUS
2. Іванов Андрій, 19.05.1990
    Ivanou Andrei, 19.05.1990
3. Овезов Тимофій, 14.11.1994
    Avezau Tsimafei, 14.11.1994

ІЗРАЇЛЬ     ISRAEL
4. Гольцман Бен, 16.10.1998
    Holzman Ben, 16.10.1998
5. Штурман Ідан, 21.06.1998
    Shturman Idan, 21.06.1998

ІСПАНІЯ  SPAIN
6. Лопес Салас Педро, 09.10.1997
    López Salas Pedro, 09.10.1997

ІТАЛІЯ      ITALY
7. Адамо Лоренцо, 11.02.2000
    Adamo Lorenzo, 11.02.2000
8. Раналді Давіде, 04.07.2000
    Ranaldi Davide, 04.07.200
9. Чіні Мануель, 07.09.1998
    Cini Manuel, 07.09.1998

КАЗАХСТАН      KAZAKHSTAN
10. Єрнур Єламан, 18.08.1995
     Yernur Yelaman, 18.08.1995|

КАНАДА       
CANADA
11. Чжо  Тянь-Юй, 22.11.1993
      Zhou Tian-Yu, 22.11.1993

КИТАЙ      CHINA
12. Хоу  Ісян, 18.09.1993
     Hou Yixiang, 18.09.1993
13. Чень  Ваньчуань, 23.10.2000
     Chen Wanchuan, 23.10.2000

ЛИТВА      LITHUANIA
17. Швайковські Едвін, 13.04.1994
     Švaikovski Edvin, 13.04.1994

НОРВЕГІЯ    NORWAY
18. Нистад Ларс Фредрік, 12.06.1991
     Nystad  Lars Fredrik, 12.01.1991

ПІВДЕННА КОРЕЯ    SOUTH KOREA
14. Кім  Сунах, 12.01.2001
     Kim Sunah, 12.01.2001
15. Лі Хьок, 04.01.2000
     Lee Hyuk, 04.01.2000
16. Пак Йонгхо, 11.12.1993
     Park Youngho, 11.12.1993

ПОЛЬЩА      POLAND
19. Бачинські Мацей, 13.08.1996
     Baczyński Maciej, 13.08.1996

ПОРТУГАЛІЯ   PORTUGAL
20. До Вале Вентура де Соуса Нуно Мігель, 08.07.1998
     Do Vale Ventura de Sousa Nuno Miguel, 08.07.1998

США     USA
21. Брін Рейчел, 12.10.1996
     Breen  Rachel, 12.10.1996

УКРАЇНА     UKRAINE
22. Дрозд Антон, 21.04.1995
     Drozd Anton, 21.04.1995
23. Мішин Андрій, 13.10.2001
     Mishyn Andrii, 13.10.2001
24. Остролуцька Діана, 24.04.1994
     Ostrolutska Diana, 24.04.1994
25. Шадько Максим, 21.08.1993
     Shadko Maksym, 21.08.1993
26. Шевченко Дмитро, 03.04.1997
     Shevchenko Dmytro, 03.04.1997

ФРАНЦІЯ    FRANCE
27. Бюрно Улісс, 21.09.1996
     Burnod Ulysse, 21.09.1996

ЧЕХІЯ       CZECH REPUBLIC
28. Заваділ Ондржей, 22.10.1997
     Zavadil Ondřej, 22.10.1997
29. Чмейла Ян, 25.07.2003
     Čmejla Jan, 25.07.2003

ЯПОНІЯ    JAPAN
30. Кімото Шута, 28.08.1995
     Kimoto  Shuta, 28.08.1995
31. Накая Саяка, 05.05.1993
     Nakaya Sayaka, 05.05.1993



© 1997-2007, Конкурс Горовиця, всі права захищені.