УКР | ENG




Партнери та друзі:


Головний партнер



Спонсори



Партнери :



Генеральний інформаційний партнер



Офіційний інформаційний партнер



Інформаційні партнери








ЧЛЕНИ:











Музичні новини

XІ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця, Порядок репетицій у Старшій групі (ІІ тур)

20.04.2017


ПОРЯДОК  РЕПЕТИЦІЙ                                                       REHEARSALS

Колонний зал Національної                                             Column Hall of National

філармонії України                                                            Philharmonic of Ukraine

(Володимирський узвіз, 2)                                              (Volodymyrskyi uzviz, 2)

 

СТАРША ГРУПА                                                                    Senior GROUP

ІІ тур                                                                                        ІІ Round

20  квітня 2017                                                                      April, 20  2017

 

№№

п/п

Час репетиції

Time of

    rehearsals

 


за жеребк.

Distribut.  by  lots

              Учасник

             Participant

1.

21.00

 

4

Гумінюк Станіслав 03.09.1991 Україна

Guminiuk Stanislav 03.09.1991 Ukraine

2.

21.00

7

Чжао Кайвень  12.09. 2000 Китай

 Zhao Kaiwen 12.09.2000 China

3.

21.00

8

Бакрадзе Ана 27.02.2000 Грузія  

Bakradze Ana 27.02.2000 Georgia

4.

21.00

11

Леонов Олександр 12.07.1996 Україна

 Leonov Oleksandr 12.07.1996 Ukraine

5.

21.00

 

14

Лінник Денис 17.11.1995 Республіка Білорусь

Linnyk Denys  17.11.1995  Republic of Belarus

6.

21.00

 

15

Хомякова Катерина 04.11.1996 Україна

Khomiakova Kateryna  04.11.1996 Ukraine

 

ІІ тур                                                                                                      ІІ Round

21   квітня 2017                                                                                    April,  21  2017

 

№№

п/п

Час репетиції

 

Time of

    rehearsals

 

за жеребк.

 

Distribut.  by  lots

                               Учасник

                               Participant

1.

15.00 - 15.10

17

Котис Василь 27.09.1984 Україна

Kotys Vasyl  27.09.1984 Ukrainе

2.

15.10 - 15.20

20

Чоні Дмитро 31.08.1993 Україна

 Choni Dmytro 31.08.1993 Ukraine

3.

15.20 - 15.30

 

21

Валентієв Валентин 07.05.1985 Україна

Valentiyev Valentin 07.05.1985  Ukraine

4.

15.30 - 15.40

 

22

Кім Джунхі 27.07.1990 Південна Корея

Kim Junhee   27.07.1990 South Korea

5.

15.40 - 15.50

 

23

Стукалов Андрій 24.03.1987 Російська Федерація

 Stukalov Andrey 24.03.1987 Russian Federation

6.

15.50 - 16.00

 

24

Лань Байчао 30.10. 1995 Китай                    

Lan Baichao 30.10.1995.  China

 

 




© 1997-2007, Конкурс Горовиця, всі права захищені.